Obiekt sportowy

Statystyka

Odsłon artykułów:
169861
Zostań Artystą IV

Kto powinien wystąpić w finale Zostań Artystą IV?
Można oddać głos na 3 artystów

1
751
Mikołajewska Paulina Amelia Muzeja
2
633
Adam Muzeja
3
383
Kinga Małynia
4
328
Amanada Cichoń
5
295
Hanna Stefańska
6
168
Paulina Kędzierska
7
136
Kornelia Pionke
8
131
Raś Natalia
9
108
Adrian Szum
10
74
Wiktoria Mikołajek
11
54
Oliwia Grycz
12
43
Oliwia Olszewska
13
41
Pilarska Maja
14
38
Aneta Baran
15
34
Hanna Ilnicka
16
32
Wiktoria Sołtys
17
32
Nikodem Kubiś
18
31
Wojtun Agnieszka
19
29
Adrian Basikowski
20
26
Sylwia Mroczkowska
21
26
Alicja Dutka
22
26
Miłosz Marciniak
23
26
Weronika Borkowska
24
26
Julia Kowalska
25
25
Aleksandra Dzida
26
25
Joanna Tokarska
27
25
Lasyk Natalia
28
25
Klaudia Zakowicz
29
25
Trio Martyna Dominika
30
25
Marytna Kuzmiak
31
25
Natalia Szad
» Idź do ankiety »
3 możliwych do oddania głosów

jVS by www.joomess.de.

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W GMINIE RUDNA

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W GMINIE RUDNA

HARMONOGRAM ZAJĘĆ INFORORMATYKI NA MIESIĄCE: PAŹDZIERNIK, LISTOPAD, GRUDZIEŃ 2013

 

Lp.

DATA I GODZINA

GRUPA

MIEJSCE ODBYCIA ZAJĘĆ

1.

20.02

16:45-17:30 gr.II

17:30-18:15 gr. I

I,II

ZS Rudna

(pracownia komputerowa)

2.

04.03

17:30-19:00

III

CHOK

(pracownia komputerowa)

3.

11.03

17:30-19:00

III

CHOK

(pracownia komputerowa)

4.

13.03

16:45-17:30 gr.II

17:30-18:15 gr. I

I, II

ZS Rudna

(pracownia komputerowa)

5.

25.03

17:30- 19:00

III

CHOK

(pracownia komputerowa)

6.

27.03

16:45-17:30 gr.II

17:30-18:15 gr. I

I,II

ZS Rudna

(pracownia komputerowa)

7.

01.04

17:30-19:00

III

CHOK

(pracownia komputerowa)

8.

10.04

16:45-17:30 gr.II

17:30-18:15 gr. I

I,II

ZS Rudna

(pracownia komputerowa)

9.

22.04

17:30-19:00

III

CHOK

(pracownia komputerowa)

10.

24.04

16:45-17:30 gr.II

17:30-18:15 gr. I

I,II

ZS Rudna

(pracownia komputerowa)

11.

13.05

17:30-19:00

III

CHOK

(pracownia komputerowa)

12.

15.05

16:45-17:30 gr.II

17:30-18:15 gr. I

I,II

ZS Rudna

(pracownia komputerowa)

13.

20.05

17:30-19:00

III

CHOK

(pracownia komputerowa)

14.

22.05

16:45-17:30 gr.II

17:30-18:15 gr. I

I,II

ZS Rudna

(pracownia komputerowa)

 

 

Towarzystwo Przyjaciół Rudnej 

 

 

Mularczyk Ludwik Zofia Mularczyk z domu Sawczuk

zielona flaga.jpg




Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates php hosting Valid XHTML and CSS.